Nasi uczniowie uczestnikami PROGRAMU "KLUB 2021" dzięki UKS "Kopernik" Gałczewo

Wsparciem w ramach projektu KLUB 2021 objętych jest 12 dziewcząt i 12 chłopców trenujących ju-jitsu i pływanie. W dniach od 01.09.2021 do 15.11.2021 zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu po 2 godziny zegarowe na każdą grupę (2 grupy):

- ju-jitsu w hali sportowej przy ZSP Gałczewo - prowadzący: Pan Jacek Kozerski - instruktor ju-jitsu,

- pływanie na pływalni Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim - prowadzący: Pani Magdalena Krajnik - instruktor pływania.

W ramach realizacji zadania zakupione zostaną materace do treningu ju-jitsu oraz odzież sportowa. Zakup mat, odzieży sportowej, ochraniaczy, rękawic, kasków i tarcz pozwoli na zwiększenie atrakcyjności i bezpieczeństwa w czasie treningu sportowego. Sprzęt ten polepszy warunki treningowe a także będzie miał wpływ na dobre przygotowanie zawodników do startu w zawodach. W ramach realizacji zadania zakupione zostaną także czepki (ochrona włosów), okularki pływackie (unikanie podrażnienia chlorowaną wodą oraz zaczerwienionych oczu po każdej wizycie na basenie) i ręczniki sportowe (bardzo lekka mikrofibra szybkoschnąca dobrze chłonąca wilgoć), co przyczyni się do komfortu podczas całego procesu treningu pływania, przygotowującego do zawodów.

Zadanie zostanie zrealizowane przy wykorzystaniu hali sportowej przy ZSP Gałczewo. Jest to pełnowymiarowy obiekt, wyposażony w niezbędny do ćwiczeń sprzęt sportowy.

Treningi pływania będą realizowane na obiekcie sportowym - pływalnia Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim. Z obiektów tych UKS ma możliwość korzystania nieodpłatnie. Przy realizacji projektu nieodpłatnie pomagać będzie księgowy (rozliczenie finansowe projektu) oraz członkowie zarządu klubu i rodzice dzieci biorących udział w zajęciach, którzy zajmą się : przygotowaniem wniosku aplikacyjnego i rozliczeniem zadania, prowadzeniem działań promocyjnych, wykonaniem zadań organizacyjnych i porządkowych w ramach projektu.

15 listopada 2021 roku na pływalni w Kowalewie Pomorskim odbyły się zawody w pływaniu sekcji pływania UKS "Kopernik" Gałczewo, które zakończyły uczestnictwo naszych zawodnikó w projekcie PROGRAM KLUB 2021.
Był to czas rywalizacji, emocji ale zabawy... ????
 Były piękne dyplomy i mięciutkie oraz słodkie upominki :)
Zwycięzcy to: Oliwia Kopeć, Liliana Napolska i Wiktoria Suszyńska oraz rodzynek - Igor Bąk. Wszyskim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Również w  listopadzie 2021 roku na sali sportowej przy ZSP Gałczewo odbył się dtużynowy turniej w  sekcji ju-jitsu UKS "Kopernik" Gałczewo w ramach PROGRAMU KLUB 2021.
Była  rywalizacjia, emocjie, zabawa, śmiech... ????

Drużyna Mikołajow zmierzyła się z drużyną skrzatow????

Zwyciężyła drużyna Mikołajow przewaga wygranych 6:4.

Gratulujemy !!!